katalog firm / odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna


 

Na odnowę biologiczną składa się masaż, sauna, kąpiele mineralne, natryski. Najpopularniejszych są masaże, które rozluźniają i poprawiają krążenia. Energiczny napinanie skóry i głębiej położonych tkanek pozwala pobudzić narządy wewnętrzne i wyeliminować bole stanów czy mięśni.

Dużym zainteresowanie cieszy się także sauna. Przebywanie w pomieszczeniu, gdzie temperatura powietrza wynosi 80-110°C, a wilgotność jest względnie niska, poniżej 15%, oczyszcza drogi oddechowe i relaksuje. Wysoka temperatura przyśpiesza pocenie, powoduje również rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry przy równoczesnym zwężeniu ich we wnętrzu ciała. Dzięki temu zwiększa się liczba czerwonych krwinek, organizm oczyszcza się ze szkodliwych substancji. Sauna to również idealny sposób na stres. Rozluźnia i pozwala nabrać sił.

Natryski to doskonały sposób na zahartowanie organizmu. Naprzemienny prysznic pobudza wszystkie komórki. Najpierw przez 3 min należy polewać się ciepłą wodną, później przez około 30 sek zimną wodą. Dla lepszego efektu czynność powtórzyć kilkakrotnie.

Polityka Prywatnosci | Odnowa biologiczna